Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Welony do lubu

Czas realizacji zamówienia

 

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się, przesyłką kurierską lub pocztową, w zalerzności od wyboru klienta podczas finalizowania zamówienia,a koszty są  wskazane w czasie składania zamówienia, lub są dostępne do zapoznania pod adresem http://www.frigga.pl/cennik_dostaw 

Dokładamy wszelkich starań, aby towar był jak najszybciej wysłany, ale ze względu na maksymalne obniżenie ceny, stosujemy zasadę małego magazynu tak aby obniżyć niepotrzebne koszty. Z tego powodu czas realizacji zamówienie może się wydłużyć w maksymalnym czasie do 14 dni (skrajne przypadki). Jeżeli dodatki są potrzebne na określony termin proszę o informację podczas zamówienia. Zazwyczaj wszystkie realizacje wraz z wysyłką nie przekraczają od 4 do 7 dni roboczych. 


O wysyłce klient jest informowany osobną informacja, wysyłaną na wskazany emial podczas składania zamówienia. 


Patnoci

 

Frigga.pl  zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83) ,informuje o zakazie  kopiowania oraz powielania treści zawartych na stronie bez zgody właściciela serwisu. Jednocześnie informuje iż, nazwy produktów, znaki towarowe (loga) i ich zdjęcia są wyłączną własnością producentów, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i prezentacji produktów.