Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Welony do lubu

Formy płatności

 

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. lub dostepny w naszym sklepie w zakladce kontakt (http://www.frigga.pl/contacts/) Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Do 7 dni oczekujemy na wpłatę, po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.
  • Płatność poprzez PayU. Sysytem PayU (zobacz http://www.frigga.pl/payu) Najprostszy sposób na zakupy w Internecie. Bez rejestrowania się, bez wypełniania formularzy i ciągłego podawania swoich danych w wielu sklepach. Bez żadnych dodatkowych opłat. Pełen dostęp do informacji o wszystkich Twoich zakupach online oraz danych osobowych w jednym miejscu w Internecie.
  • Płatność poprzez PayPal. System PayPal (zobacz http://www.frigga.pl/paypal) PayPal to darmowy (dla kupujących), łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie.
  • Płatność przy odbiorze przesyłki.  Jest to płatność która nastepuje przy odbiorze przesyłki od firmy dostarczającej przesyłkę, i następuje u osoby dostarczającej przesyłkę. Koszt takiej przesyłki jest określony w cenniku dostaw pod adresem. http://www.frigga.pl/cennik_dostaw

 


Patnoci

 

Frigga.pl  zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83) ,informuje o zakazie  kopiowania oraz powielania treści zawartych na stronie bez zgody właściciela serwisu. Jednocześnie informuje iż, nazwy produktów, znaki towarowe (loga) i ich zdjęcia są wyłączną własnością producentów, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i prezentacji produktów.