Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Welony do lubu

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

Ochrona danych osobowych

Sklep internetowy Frigga.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych i adresowych użytkowników.

 

Gromadzenie danych osobowych

Wymagane jest podania tylko tych danych personalnych i adresowych, które są niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia.

W każdej chwili jest możliwość, edycji danych personalnych i adresowych.

Baza danych klientów została zgłoszona według obowiązującej ustawy, o Ochronie Danych Osobowych do GIODO (Generalna Ispekcja Ochrony Danych Osobowych) i figuruje w spisie baz danych pod Nr księgi: 138525 Data zatw./aktual.: 2013-12-16  Nr zgł.: 024718/2013 [https://egiodo.giodo.gov.pl/form_ver4.dhtml?form_id=88716613].

 

Niezapowiedziane wiadomości i Newsletter

Informacje wysyłane do użytkownika są, ściśle związane z jego zamówieniem (np. potwierdzenie wpłynięcia zamówienia, potwierdzenie wpłynięcia płatności, potwierdzenie wysłania produktów itp.).

Newsletter jest wysyłany tylko do użytkowników, którzy wyrazili zgodę na ich otrzymywanie. Newsletter zawiera informacje związane z ofertą oraz działalnością sklepu i nigdy nie będzie wykorzystywany do rozsyłania reklam lub informacji osób trzecich. Użytkownik ma możliwość rezygnacji z Newslettera.

 

Wyłączenie odpowiedzialności

Właściciel sklepu nie bierze odpowiedzialności za opinie o produktach, zamieszczane przez użytkowników sklepu w kartach produktów.

 


Patnoci

 

Frigga.pl  zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83) ,informuje o zakazie  kopiowania oraz powielania treści zawartych na stronie bez zgody właściciela serwisu. Jednocześnie informuje iż, nazwy produktów, znaki towarowe (loga) i ich zdjęcia są wyłączną własnością producentów, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i prezentacji produktów.